RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 9. veebruar 2013

EESTI MEEL: Tartu rahust ja järeleandmisest Venemaale

Ärgem korrakem mineviku vigu! Mistahes järeleandmised Venemaa valitseva ladviku põhjendamatutele nõudmistele viivad veel suurematele nõudmistele.

Nii oli see aastatel 1939-1940, nii on see ka nüüd. Oleks juba aeg endale selgeks teha, et Kreml pole Venemaa. Punane nomenklatuur pole mitte ainult eesti, vaid ka vene rahva vaenlane.

Kui kõiki riike juhitaks samal tasemel, siis oleks elatustase Venemaal kõrgem kui Eestis, arvestades Venemaa suuri loodusrikkusi, ja Eestis oleks kõrgem kui Soomes, sest Soome on ühe sõja rohkem üle elanud kui Eesti ning maksnud Venemaale miljoneid valuraha selle eest, et ta julges sissetungijale vastu hakata. Tegelikkuses on aga olukord täpselt vastupidi. Ja peasüüdlane on selles kõiges võimul olev punane nomenklatuur.

Kui Läänes peab inimene selleks, et hästi elada, kas ausat tööd tegema või panka röövima, siis Venemaal võib inimene, kes on liiga laisk selleks, et ausa tööga leiba teenida, ja liiga arg selleks, et minna panka röövima — ka juhul, kui ta südametunnistus seda teha lubaks, — astuda valitsevasse parteisse ja pugeda valitseva kliki ees. Ja tulemseks on, et nii mõnigi inimene, kes kuskil Läänes pühiks luuaga tänavat, on Venemaal kõrges riigiametis.

Kremlis võimul olev punane nomenklatuur on II maailmasõja võidu kiuste muutnud loodusvaradest rikka Venemaa rahva põhimassi jaoks tõeliseks vaestemajaks ning tunneb nüüd, et tema aeg hakkab läbi saama. Nii visklevad punanomenklatuuri esindajad nagu nurkasurutud rotid, sest nad teavad, et võimust ilma jäädes minetavad nad ka privileegid ja võivad ilma jääda ka peast.

Selleks, et rahva tähelepanu kõrvale juhtida tema viletsalt olukorralt, mõeldakse välja pseudoprobleeme, nagu "venekeelse elanikkonna diskrimineerimine", piirileping jne.

Meie riigitegelaste lamba-filosoofia aitab kaasa Venemaal toimuvale stalinismi roomavale restauratsioonile. Need inimesaed võiks meelde tuletada oma eelkäijate Anveldi, Korgi, Pöögelmanni jt saatust. Kui Putinil peaks tõesti õnnestuma kärvanud dinosauruse — NSVL-i — elluäratamine, siis surevad ka nemad kommunisti loomulikku surma.

Eesti Vabariigi Põhiseadusega vastuolus oleva piirilepingu sõlmimine on riigireetmine ja reeturite koht on trellide taga
Tartu rahu eest ja idapiiri muutmise vastu! Rahupooldajate pikett Tallinna Islandi väljakul detsembris 2012.

Me ei vaja mingit uut piirilepingut, sest EV ja VF-i riigipiir on kindlaks määratud Tartu rahulepinguga. Arutluse all olev piirileping kui Tartu rahu (vt Rahuleping Eesti ja Venemaa vahel) ja EV Põhiseadusega otseses vastuolus olev leping tuleb tunnistada kehtetuks tema allkirjastamise hetkest, nagu MRP-gi, ja selle lepingu koht on prügikastis.

Kalju Mätik

Allikas: http://eestimeel.blogspot.com/

2 kommentaari:

Anonüümne 9. veebruar 2013, kell 20:40  

Eestis on selgelt eristunud seltskond, kes soovib jalgade alla trampida meie ajaloo, Tartu rahu ja põhiseaduse ning asendada selle sotsialismi sõbralikumate vormidega.


Matti Ilves 9. veebruar 2013, kell 23:20  

Jah, nii see on.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP