RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 5. detsember 2012

Euroliit harjutab oma vaeseid putukaid sööma

Aasias ringireisinud teavad, et putukasöömine sealmail pole patt ega häbiasi. Meie rahvas aga vaatas seda asja pealt võõristusega, sest siinmail see kombeks pole. Kuid ilmselt on ajad muutumas, sest Euroliit on hakanud oma ääreprovintsidesse tarnima toiduabiga koos putukaid.
Õhtuleht informeerib oma lugejaid sellest, et Euroopa Liidu jõulupakkides vonklesid putukad.
"Mina pääsesin mardikatest, aga külas on ka neid, kelle neljaviljahelvestes ja riisis putukad ringi sibavad," räägib Viljandimaal Kõo vallas elav Eda, kes nagu paljud eestimaalased jõulupudruks toiduabipaki sai. Viljandis laialijagamiseks varutud Euroopa Liidu toiduabi pakid kihavad putukatest. PRIA peatas pakkide jagamise kogu maakonnas, kuid suurem osa kuivainetest oli lähenevaid pühasid arvestades juba selleks ajaks laiali jagatud.
"Meid teavitati sellest, et ka Kõo vallas leiti riisipakkidest putukaid. Ei ole aga keegi mardikate tõttu paanikas. Mäletame ju küll aegu, kui jahu kurnati putukatest puhtaks ja jõulukook ei jäänud tegemata," räägib Eda.
Rahustuseks peab märkima, et nõuka ajal elanud inimesed mäletavad ilmselt selgelt seda, et ei olnud siis putukate ja muude sarnaste lojuste kojutoomine poodidest mingi haruldane nähtus. Nüüd lihtsalt hakkavad need vanad "head ajad" tagasi tulema.

Allikas: http://bhr.balanss.ee/
___________________
Üllataval kombel on see tõesti nii, et tulevikus tuleb meil hakata putukaid sööma,  see on lausa Euroopa Komisjoni soov ja sellest me siis juba ei pääse. Lugege SIIT.
M.I.

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:28  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP