RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 22. detsember 2012

VEIKO RÄMMEL. ROOTSLASED PROVOTSEERIVAD ORTODOKSEID ISLAMISTE!

Maailmalõpp ei saabunud nagu ka oodata oli. Samal ajal tuleb Rootsi islamiseeruvast kuningriigist signaale, et seal plaanitakse kollektiivset enesetappu. Ainult nii oskan ma kommenteerida Rootsis avalikustadatud ideed ehtitada homodest moslemitele oma mošee ja vastav keskus, umbes nagu meie pedepastor Heino Nurga Oma keskus Tallinnas. Küllap peatselt kuuleme ka enesetaputerroristidest selle asutusega seoses.
Oleme meie siin oma kristluses nagu oleme suhtumises loomuvastasusse, kuid moslemid on ikka kõvasti resoluutsemad. Olen täiesti kindel, et selline homomoslemitele oma mošee ehitamine on kindel tee provotseerimaks rahutusi ortodoksete islamistide poolt. Palju õnne Rootslased. Proovige ikka normaalsuse piiridesse jääda.
 

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:06  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP