RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 30. detsember 2012

Mängud heaoluga

Finantsmagnaatide poolt paika ostetud Läti nukuvõim on alustanud taas avaliku arvamusega manipuleerimist, et tuua kasutusele euro. Läti riigi EL-i kontrollile paremaks allutamiseks ja pankurite võimutsemise veel paremaks soodustamiseks on euro paljude tulihingeliste Euroopa Liidu pooldajate hulgas nõutud nähtus.
Kuigi euro ehk ühisvaluuta mitme Euroopa juhtriigiga on kasulik eksportivale ettevõttele, kaotab see Lätilt täielikult isemajandamise õiguse ning annab kogu rahva rahakoti üle otsustamise välismaise taustaga pankuritele, sest lisaks IMF-ile pannakse euroga liitudes lätlaste õlgadele ka ESM-i (Euroopa Stabiilsusmehhanism) rahastamise kohustus. See aga muudab kogu elanikkonna välismaiste finantsmagnaatide maksuorjaks, sest tähendab halvimal juhul miljarditesse eurodesse küündivat makset ESM-i, mis tasutakse suuresti laenuga.
Eesti on selle vea tänu rahva passiivsusele juba teinud ning langemas on riigireiting. Viimane tähendab aga, et laenu korral kehtivad Eestile kõrgemad intressid, mis suurendavad laenu tagasimakset veelgi.
Nii nagu Eestis, kasutavad ka Lätis euromahhinaatorid rahva hirmutamiseks samu valesid mille sisu võib järjestada järgmiselt:
1.) Kui te ei ole euroga nõus, siis tuleb hoopis rubla
2.) Kui te ei ole euroga nõus, siis investeeringud ei tule(Kus need Eesti puhul on?)
3.) Euro ei tõsta hindu(Eestis ümardati hinnad koheselt üles)
4.) Euro toob uue rikkuse
Viimaste küsitluste kohaselt on enamik lätlastest euro vastu ja tõenäoliselt läheb eurovõim rahvalt voli küsimata(nagu tehti Eestis) katsele võtta kasutusele ühisvaluuta ning pühkida omariikluse sümbol latt prügikasti.

Allikas: http://staap02.wordpress.com/

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:03  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP