RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 3. detsember 2012

MATTI ILVES: ÜROs ANTI PALESTIINALE VAATLEJARIIGI STAATUS

Neljapäevasel hääletusel sai siis Palestiina ÜROs vaatlejariigi staatuse, nüüd võib ka ütelda, et saadi sisuline tunnustus riigile. Selle resolutsiooni poolt hääletas 138 ja vastu vaid üheksa riiki, 41 riiki jäid erapooletuks. Vastu hääletasid muidugi Iisrael ja tema liitlane, õigem oleks isegi ütelda - suures osas käsualune - USA. E Liidu osariikidest hääletas ainsana vastu Tšehhi, paljud EL-u riigid jäid erapooletuks, sealhulgas ka Eesti.
Eriti valus oli aga juutidele, et Saksamaa otsustas hääletusel üldse mitte osaleda! Paistab, et sakslased hakkavad pisitasa tõstma pead ja saavad üle igavese süüdlasrriigi kompleksist.

Eelkõige kardab Iisrael aga seda, et vaatlejastaatuse saamine avab Palestiinale juurdepääsu mitmele ÜRO allorganisatsioonile ning ka Rahvusvahelisele Kriminaalkohtule (ICC). Palestiinlased võivad nüüd esitada juutide vastu hagi nende territooriumide okupeerimisega seoses ja siiani jätkuva okupatsiooni lausa kriminaalse laiendamisega - juudielanikkonnale uusasunduste ehitamiseks.
Toodud pildil on hästi näha, kuidas juudid on järk-järgult enda asulaala laiendanud ja teinud nii sisuliselt võimatuks Palestiina riigi asutamise, mis paistab olema ka nende eesmärk

Iisraeli-Araabia esimeses sõjas 1948...49 okupeeris Iisrael suure osa ÜRO poolt Palestiina Araabia riigile määratud maast (1947. aasta ÜRO partitsioneerimisresolutsiooni järgi pidi moodustatama allesjäänud 25 protsendile Palestiina alast juudiriik ning teine Palestiina araablaste riik, Transjordaania oli esimene) ja Jeruusalemma lääneosa. Sionistliku terrori eest põgenes Iisraeli territooriumilt ja Araabia riigi aladelt 900 000 araablast, 1950 kuulutas Iisrael Jeruusalemma oma pealinnaks, mida rahvusvaheliselt ei tunnustata. Hilisemates sõdades sai Iisrael oma kontrolli alla kogu Palestiina ja jätkab siiani suure osa Palestiina Araabia riigi alade okupeerimist. Võib ka ütelda, et see ongi peamine islamiterrorismi põhjus.

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:30  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP