RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 17. detsember 2012

MATTI ILVES: JUUDID PEAKSID RÕÕMUSTAMA EUROOPA ISLAMISEERUMISE ÜLE

Veebilehes "Jewish Word" ütleb mõjukas läänekalda rabi Baruch Efrati, et juudid peaksid rõõmustama Euroopa islamiseerumise üle. Eurooplased kaotavad identiteedi ja maksavad nii kallist hinda nende aastasadade eest, millal nad meid rõhusid.

Rabi märgib veel, et islam on suhteliselt aus religioon ja kristlus on ebajumalateenistus, millel on kalduvus hävitada normaalne elu ja Lääs on laskunud juba ohjaldamatusse liiderlikusse. Eurooplased on valanud nii palju juutide verd, et seda pole võimalik heastada.
Samas aga lisas ta, juudid peavad palvetama, et islamiseerumine Euroopas ei tuleks kahjuks Iisraeli rahvale.
Kogu artiklit saate lugeda SIIN.

Teadlased on kindlal arvamusel, et kui Euroopa Liit jätkab samasugust immigratsioonipoliitikat ja eurooplaste sündivus ei suurene (seda muidugi kõikehõlmava liberalismi tingimustes loota ei ole), siis on Euroopas 20. aasta pärast valitsev religioon islam.
Sama saatus ootab meid ka Eestis ees, kui me ei astu välja Euroopa Liidust. Tuletan meelde, et käidi juba nüüd välja idee - Lennusadamast ehitada mitte muuseum, vaid võimas mošee.
Islami propagandast Eestis lugage SIIT ja ka mingil määral veel SIIT.

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:16  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP