RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 21. detsember 2012

Obama taas “Time-i” aasta inimene

Miks mitte siis juba sajandi inimene?

Ajaleht “Time” valis taaskord aasta inimeseks B.Obama, kes ei pidanud muud tegema, kui olema tõmmu nahaga.
Peatoimetaja Richard Stengel ütles, et Obama pole mitte ainult poliitik vaid sümboliseerib “uut ameeriklast.” “On palju räägitud noortest inimestest, latiinodest ja teistest mittevalgetest ning Obama tagasivalimine näitab, et need grupid pole mitte ainult tulevik vaid juba olevik.”
USA on läbimas suurt demograafilist ja majanduslikku muutust. Riigi alustalaks olevad anglo-ameeriklased on muutumas vähemuseks. Selle taustal on enamuseks saamas mittevalged sisserännanud, kellest miljonid illegaalid. Vähemuste kisa andmaks illegaalidele kodanikuõigused on peagi tulemuseks saamas.
USA muutumine sai alguse 1965. aastal, kui demokraadist president Lyndon Baines Johnson tunduvalt immigratsioonipoliitikat lõdvendas.
Üha rohkemaid USA piirkondi on tabamas Detroidi saatus, mille järk-järgult neegrid läbi suurema valijaskonna üle võtsid, kust valged välja voolasid ning, mis aastaid finantsilises kaoses on. Pankrott ähvardab ka seni USA rikkamat piirkonda Californiat, mis veel 1970. oli ligi 70% ulatuses valge, nüüd järgi jäänud vaid 38% .
Analüütikud ei näe tuleviku USAd enam maailma suurvõimuna ega maailmamajanduse mootorina ning kärped on seda fakti kinnitavat, et USA nõrgeneb.

Allikas: http://staap02.wordpress.com/

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:07  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP