RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 26. detsember 2012

Kristlus Lähis-Idas 'väljasuremisohus'

postitas mauri olen-urmas-islami-väljakult-ja-toetan-5-miljoniga osak. 16:09 25. detsember, 2012
usk Uue raporti kohaselt on kristlus kasvava tagakiusamise tõttu Lähis-Idas, otse oma sünnimaal lähedal hääbumisele.
.... Uuring hoiatab, et kristlasi vaenatakse maailmas rohkem, kui ühtki teist usurühmitust. Samuti väidab see uuring, et poliitikud on "pimedad", kui asi puutub kristlaste vastu suunatud vägivalda Aafrikas, Aasias ja Lähis-Idas.
Kristlastele on võõrsil kõige suuremaks ohuks äärmuslik Islam, tihtipeale ignoreeritakse rõhumist kartes, et kriitikat selles suunas võidakse tõlgendada kui "rassismi".
Hoiatatakse, et islami usust pööranuid ähvardavad Saudi-Araabias, Mauretaanias, Iraanis ja teistes Lähis-Ida riikides mitmesugused karistused.
Civitase mõttekoja aruanne ütleb: "Üldiselt ollakse nõus, et paljud usul põhinevad rühmitused kogevad mingil määral tagakiusamist ja diskrimineerimist.

Allikas: http://minut.ee/

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:06  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP