RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 13. detsember 2012

MATTI ILVES: PRESIDENT ILVES VALETAB JA ÄHVARDAB RAHVAST!

Peab kohe alustuseks ütlema, et meie valitsev president pole rahva poolt valitud ja ei esinda ka Eesti rahva huve. Presidendi valis mittelegitiimne riigikogu, kes on ise ametisse valitud põhiseadusvastase valimisseaduse toel. Ilves on vaid kuulekas Euroopa Liidu ja Uue Maailmakorra kehtestajate käsutäitja. Seda näitab kujukalt tema kunagine kuulumine Bidelberglaste Klubisse, mida peetakse üheks massoonide allorganisatsiooniks.

DELFI kirjutab: "Ilves leiab nimelt, et võrreldes paljude Euroopa riikidega pole Eesti demokraatia sugugi mäda, me vaatame lihtsalt toimuvat kriitilisema pilguga. "Üldiselt oleme olulisemalt kriitilisemad kui mujal vanades demokraatiates," sõnas ta. "Eestis on demokraatia seis tunduvalt parem, kui paljudes vanades Euroopa riikides"."

Siin president valetab otsesõnu. Üheski E Liidu osariigis ei valita parlamenti põhiseadusele mittevastava valimisseaduse alusel. Põhiseaduse § 60 ütleb: „Riigikogu liikmed valitakse vabadel valimistel proportsionaalsuse põhimõtte alusel. Valimised on üldised, ühetaolised ja otsesed." Põhiseadus nõuab üheselt otseseid valimisi, meil aga eksisteerib häälte ülekandmine.

"Õhtulehes" president ütleb: "Jagub asju, mida tuleb parandada. Aga kui sõnavõtud hakkavad kalduma sinna, et parlamendis on kõik pätid, kaabakad ja lurjused, siis meenutab see väga 1932. aasta vapside retoorikat. Mina võtaks natuke tuure maha."

Siin president Ilves ähvardab valitsuse kritiseerijaid ja võrdleb neid vapsidega. Kusjuures ta kasutab ka nõukogude ajastul kasutusel olnud halvustavat väljendit "vapsid" Eesti Vabadussõjalaste Liidu (lühendatult Vabadussõjalased) kohta. Ähvardus on läbinähtav, sest teame, mis Vabadussõjalastest sai Pätsi kehtestatud vaikiva ajastu ja diktatuuri ajal.
Meie ajaloolastel on veel tegemata suur töö Vabadussõjalaste rehabiliteerimisel, sest Vabadussõjalased seisid kindlalt rahva huvide eest ja meie riigi kaitsel. Nüüd marksistliku Euroopa Liidu tingimustes, mis liigub ise totalitaarse liitrigi poole, lükkub see aga jälle kaugemasse tulevikku. EVL olemuse ja vaadetega saate tutvuda SIIN.

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:19  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP