RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 20. detsember 2012

Konverentsi „Ühistegevus Eesti maaühiskonnas“ deklaratsioon

postitas mauri hoia-ja-laena osak. 0:09 20. detsember, 2012
eesti värk kaspar kirjutab: "30. novembril 2012 toimus Eesti Maaülikoolis konverents „Ühistegevus Eesti maaühiskonnas“, mille korraldajateks olid Akadeemiline Ühistegevuse Selts, Eesti Maaülikool, Tartu Hoiu-laenuühistu ja Saaremaa Hoiu-laenuühistu. Nimetatud konverentsi põhjal on koostatud deklaratsioon, mis sisaldab olulisemaid punkte ning põhimõtteid ühistegevuse rolli kohta Eesti ühiskonnas.

Deklaratsiooni eesmärk on meelde tuletada, tutvustada ning levitada ühistegelikke põhimõtteid ning väärtusi, mis aitab kindlustada Eesti Vabariigi ning Eesti rahva tulevikku. Deklaratsioon on tutvumiseks saadetud konverentsi külastajatele, riigijuhtidele ja erakondadele ning on huviliste jaoks leitav ka Tartu Hoiu-laenuühistu koduleheküljelt teise konverentsi materjalide alt. 


Allikas: http://minut.ee/

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:13  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP