RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 5. detsember 2012

Immigratsioon on Põhiseaduse-vastane kuritegu!

Inimõiguste keskus: Eestil oleks võimekust rohkem pagulasi vastu võtta 
Eesti on niigi Euroopa ühe suurema immigrantide protsendiga maa. Meil on 30% venekeelseid immigrante Nõukogude ajast. Ükski Euroopa riik ei võtaks enam immigrante vastu, kui nad oleks samas olukorras. Aga lisaks on Eesti väikeriik ja eesti rahvas väljasuremise äärel. Põhiseadus nõuab, et Eesti oleks eesti kultuuri säilimiseks. Nii et immigratsioon on sisuliselt Põhiseaduse vastane akt!
Eesti pagulased läksid 1944 Rootsi, sest Rootsi oli naaberriik ja sarnase kultuuriga. Siis ei olnud ka Rootsid mingit immigrantide suurt protsenti. Tänapäeval tulevad kõik need moslemid, hindud, asiaadid ja neegrid ikka Euroopasse. Miks? Et hävitada Euroopa!

Allikas: http://rahvuslik.blogspot.com/

1 kommentaari:

Anonüümne 29. märts 2015, kell 18:27  

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP