RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 25. märts 2016

Mutike

Sven Valdek kirjutas FB-s:

"Olin Nõmme keskuse poes, valmistoodete leti taga ja ootasin oma järjekorda. minu eest oli umbes 75-80 aastane mutike. Kui järjekord temani jõudis siis küsis ta ühele sooduspakkumises olevale keeduvorstile osutades - kui palju maksab 300 grammi seda toodet. Müüja vastas: " Umbes 1,20 euri". "See on liiga kallis minu jaoks..." vastas mutike.

See äratas minu tähelepanu. Järgmisena võttis mutike ühe sooduspakkumises oleva grillkanakintsu ja arutles omaette, et kui ta selle kõrvale riisi keedab, siis peaks kõhu täis saama küll. Kui ma olin omad tellimused kätte saanud ja letist eemaldunud, asusin mutikest jälitama. Leidnud sobiva momendi, küsisin: "Kas teil on rahaga väga kitsas?" Ta vaatas mulle otsa ja ütles:"Mul on pensionipäevani jäänud umbes 10 päeva ja 20 eurot." Selle peale võtsin ma rahakotist 10-eurose ja ulatasin temale. Ja teate mis? Ta keeldus! Ta vaatas mulle otse silma ja ütles järgmised sõnad:
"Ma pole elus laenanud ega kerjanud! Kogu oma elu olen ma tööd teinud. Ma tänan, et teil jätkub kaastunnet minu jaoks, kuid ma ei saa seda vastu võtta! Ma tänan!" Ta läks kassasse ja maksis arve metallrahas. Ma vaatasin talle järele ja tundsin uhkust. Uhkust selle üle, millised vanaemad meie maal on. Õhtul ma nutsin patja, mina - 42 aastane mees, selle üle, kuidas meie riik neid mõnitab. Solidaarsus Kreekaga? Itaaliaga? MINGE P….E, ORAVAD!!!"

Lugesin seda ja mul on häbi! Häbi oma riigi ja poliitikute pärast. Krt!

Allikas: Heldur Paulson, Facebook

3 kommentaari:

Anonüümne 25. märts 2016, kell 15:46  

Nüüd tuletage meelde Leedus ulguva kohtuga ähvardava iraaklase kiunu, et hirmus väge saab riigilt niisama raha.

Anonüümne 25. märts 2016, kell 20:11  

Ei tasuks jõuetult patja nutta. Käputäis ülbareid ei mõnita mitte ainult meie vanaemasid, ka noored on põgenenud ja tööealised sandirahade eest oimetuks töötanud. Ja lõpp võib sellele inimvaenulikule süsteemile tulla kohutav. Eks me ju näe, kes viimasena naerab...Miks eesti mehed ei kaitse oma maad ja peresid, vanaemasid selle jubeda seltskonna eest, kes võimul istub?

Anonüümne 27. märts 2016, kell 04:20  

Patja ei nuta. Käputäit ülbareid ei ole, on valitsejad ja valitsetavad. On süsteem mis koosneb struktuurist mis tagab reziimi toimimise ja olemusliku säilimise. Me keegi ei naera viimasena, ka mina mitte. Kuid suren viimasena, vabana ja rahus omas kodus omal maal teadmisega et ei leidu ühtegi humanoidilaadset sapiensi kes võimalusel tuleb minult minu töö vilja, minu elu, kodu ja minu maad ära võtma irvitades et olen talle selle eest veel võlgu. Suren viimsena kuna mu tehnoloogia on sellised viijad viimseni maha nottinud. Ei usu enam teiesuguseid, pole väärilist. Põhjus miks teoks ei ole teinud on vastava tehnoloogia puudumine mis tuleneb teadmiste puudumisest. See olevus kes minu sees leiab endale uue keha kui praegune ajaga kulunud, leiab teadmised ja loob tehnoloogia millega halastamatult hävitab üldlevinud väärastunud olevused millega täidetud humanoidilaadsed eelprogrammeeritud biorobotid tüüpi homo sapiens. Mingit kristlust, muhameedlust, demokraatiat, kapitalismust, imperialismust, politikaane, justiitspedereerimise delistum propriat objektide vähesuses ega paljususes ega muud sarnast sodi ei ole olnud ega ole olemas. On olemas parasiitide kogunemine võimule inimese üle ja on globaalne orjanduslik parasiitfašism ehk omaksvõetud õpetus kuidas vegeteerida veel järgmine päev. Iga on napakas uskudes parasiidile lausumisest piisavaks parasiitluse peatamisel ja napakas likvideeritakse. Idikas ehk napakas on see kes nii lihtsat asja mis reziimile sobib ja ei sobi keeldub omaks võtamast ja põhjuseks miks sellist reziimi maksmisega teenite. Kuni puudub tehnoloogia millega parasiitolevusi homode (lupus = habilis) kehadest lõpetada, pean õigeks sadat stalinit igal sada kulagi ja mitte sadat organiseerunud parasiiti kel igal sada mendisabarakku, sada kohtu nikku kellele sada süüdistajat mendikepi märasid toovad ette. Viimane on nahk kes kõik kinni maksab, teised on klounid kes jälgivad et klounaad sujuvalt toimib ja sujuvalt kaasa lauldakse. Paberil sinisilmne paradiis valmiskujul, tegelikkus on kaak ja ise valid kuidas ripud. Ära täna veel ripu napakas, ripu homme ja üleüldse sa, napakas, kindel endas saad olla minu lotol poti saad võita kui nii võikalt ei määgi, lammas, kes sa matsu ei jaga parasiitluse ajupestud narkotropp moraalitross ja sekspidur nagu sa oled. Söö sinu gmokeemiasitta ja pane oma dnaväärakast vaimu mille sinust teinud olen parasiitmats, vaid äri huvides proosit papile. Kuidas veelgi söandad aru saamast et olen tulemas meister ja margarita ning see lukk mille sees võti toimis enam ei pööra sest algoritm on vahetunud, suure vale reziim enam ei kehti.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP