RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 2. august 2013

Ulmefilm sai aastaseks!

Ulmefilm 212x300 Ulmefilm sai aastaseks!
1. augustil 2012 ilmus internetti aadress www.ulmefilm.ee ja sinna esimene osa “Ulmefilmi” kolmeteistkümnest seeriast. Esimese kuuga kogus 9/11-st, teistest vandenõuteooriatest, tervisest ja vaimsusest rääkiv videoblogi ligi 50 000 vaatamist.

Pärast 2012. aasta 13. augustit, kui kogu Ulmefilm oli internetis saadaval, saadeti Ulmefilmi tutvustav meil koos linkidega ka 370 riigiteenistujale, teiste hulgas said e-kirja presidendi kantselei töötajad, valitsus, riigikogu, ministeeriumide juhtkonnad (ja pressiteenistused), saadikud Euroopa Parlamendis ja esindajad Euroopa Komisjonis, EV diplomaadid ÜRO-s, Riigikohtu juhtivtöötajad ja õiguskantsler.
Kiri oli järgmine.
Head Eesti juhid ja juhtivad riigiteenistujad
President Toomas Hendrik Ilves ütleb oma kodulehel järgmised sõnad:
“Ainult meile endile, meile kõigile, kuulub privileeg ja samas kohustus otsustada, kuidas me edasi läheme ja millise Eesti me oma lastele pärandame.”
Lähtudes eelseisvast, tundsime endal õigust ja ka kodanikukohustust teha eestlastele emakeelne film, näitamaks maailma tõelist, ulmelisena tunduvat palet, mis mõjutab otseselt meist igaüht.
Algsest ühe filmi projektist kasvas välja 13-osaline “Ulmefilm”, kokku 10-tunnine sari, mis lahkab muu hulgas sügavuti 11. septembri sündmusi 2001. aastal USA-s. Kui juba vaadata pelgalt organisatsiooni Architects & Engineers for 9/11 Truth uuringuid, ei tohiks küll kellelegi arusaamatuks jääda, et 11. septembri sündmused ei ole sellised, nagu on kajastanud ametlik raport või massimeedia. Juhul, kui nii oleks, peaks koolisüsteem oma õppekavad üle vaatama, sest paljud raportis välja toodud faktitest ei ole kooskõlas põhikoolis õpetatavate füüsikaseadustega.
Samuti näitab film eestlastele väga valusat laenude teemat ja seda, kuidas praegune rahandussüsteem on võlts ning intressidena nõutavat raha ei ole tegelikult olemaski.
“Ulmefilmi” saab vaadata ja alla tõmmata aadressilt www.ulmefilm.ee. Samas kohas rubriigi “Laadi alla” alt leiate ka iga osa kohta eraldi tutvustuse.
Loodame, et te ei pea paljuks 10 tundi oma ajast selle filmi vaatamise peale kulutada. Seda enam, et kahe esimese nädala jooksul on juba filmi pilootosa erinevate kanalite vahendusel näinud üle kahe tuhande inimese ja sellise trendi jätkumisel on filmi näinud või sellest kuulnud peagi kõik eestlased.
Head filmivaatamist!
Sõbralikult tervitades
Hando Tõnumaa
Ulmefilmi koostaja
&
Mariann Joonas
Ulmefilmi toimetaja ja pressiesindaja

Poole aastaga kogunes “Ulmefilmile” vaatajaid ligi 450 000. Tänase seisuga on vaatajate arvu öelda on üsna raske, kuna “Ulmefilm” on tänu Torrentile ja teistele failijagamise keskkondadele hakanud elama oma elu. “Ulmefilmi” kodulehe statistika andmetel on sealt otse erinevaid “Ulmefilmi” osi laetud alla ligi kahel miljonil korral.
Seega võib üsna kindlalt väita, et pooled eestlased on “Ulmefilmi” näinud ja kes veel pole, siis Ulmefilm.ee ootab Sind!
“Ulmefilm” on välja andnud ka Ulmefilmi Auhinda inimestele, kes on aidanud teiste silmi avada. Seni on auhinna saanud Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, saate “Hallo, Kosmos!” looja Ingrid Peek, aktivistist Belgia parlamendiliige Laurent Louis ja inglise kirjanik ning vandenõuteoreetik David Icke.
Palju õnne “Ulmefilmile”! Ilma “Ulmefilmita” ei oleks teie ees ka Telegrami, mis filmi tegemisest välja kasvas.


Vaata lisaks: Ulmefilm, Ulmefilmi Facebook
Pilt: Ulmefilm

Mariann Joonas

Allikas: http://www.telegram.ee/nwo/ulmefilm-sai-aastaseks#.Uftcs1tLH7O

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP