RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 6. detsember 2014

Furoor Aadu Luukase preemia üle näitab ohtu pluralismile Eestis

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Pressiteade
Tallinn, 05.12.2014

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond avaldab head meelt Aadu Luukase missioonipreemia andmise üle SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks ning tõdeb, et otsusele järgnenud vastureaktsioon tõstab taaskord esile, kui vähe on Eestis tegelikku kodanikuühiskonda.
„Laim, ähvardused ja solvangud, mida SAPTK suunal õhku paisati nii praegu kui kooseluseaduse vastu võtmise ajal riigikogus näitab, kui häbematuks ja jõhkraks on muutunud vasakradikaalse ideoloogia kandjad ning kui suurt julgust ja pühendumust vajab tänapäeval tegelik kodanikualgatus Eestis ja Euroopas,” ütleb Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme. „Nii see, mida teeb Varro Vooglaiu juhitud Perekonna ja Traditsiooni Kaitse sihtasutus kui see, mida tegi nüüd preemia määranud Aadu Luukase sihtasutuse nõukogu on tegelik ja tõeline kodanikujulgus, tegelik ja tõeline kodanikuühiskond. Vasakpoolsete sisisev reageering näitab, et nad sooviks igasuguse nende maailmavaatest erineva arusaama maha suruda või ära keelata. See näitab ka, et kui sallivuslastel lasta vabalt tegutseda jõuame väga varsti totalitaarsesse ühiskonda, kus on pluralismil ja südametunnistusvabadusel kohta pole.”

Allikas: http://www.ekre.ee/furoor-aadu-luukase-preemia-ule-naitab-ohtu-pluralismile-eestis/

1 kommentaari:

Anonüümne 7. detsember 2014, kell 01:24  

Aga kuidas jääb ojulandiga,see sahkerdav leping kooseluseadus rahvahääletusele viia? Manipuleeritavate ja võltsinguohus olevate tulemuste kartuses on see küsimus ju õigustatud?Kas on veel näiteks inimesi kes siiralt usuvad valimiste õigsusesse?Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP