RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 10. september 2013

10 märki sellest, et globaalne eliit on võimu kaotamas

pyramid elite 355x252 300x212 10 märki sellest, et globaalne eliit on võimu kaotamasSamal ajal, kui maailm ootab hinge kinni pidades otsust Süüria sõja kohta, näitavad mitmed märgid, et globaalse eliidi valitsemisaeg inimkonna üle hakkab lõpule jõudma.

Viimase kümne aasta jooksul on eliit teinud suuri jõupingutusi oma positsiooni kindlustamiseks. Võimu hoidmiseks on pingutatud läbi aegade, ent pärast 9/11 käib mäng juba väga kõrgetele panustele ja 2008. aasta majanduskriis on asjade käigule üksnes hoogu juurde lisanud. Ent mida rohkem ühiskonda kontrollida ja suunata üritatakse, seda kiiremini laienevad entroopia ilmingud.
Kuigi eliit naudib praegu veel inimmasside käeulatusest väljajäävat rikkust, muutub võimulolijate käitumine üha türanlikumaks, et säilitada kontrolli, tuues välja eliidi pikka aega hoolikalt varjatud tumedama poole. Inimeste vabadusjanu ja ärkamine toimub kiiremini, kui jõutakse vanglamaatriksi üles ehitada. Kasutades Victor Hugo’ sõnu: “Ükski sõjavägi ei suuda peatada ideed, mille aeg on saabunud.“
Alljärgnevalt kümme märki sellest, et eliit on kaotamas kontrolli inimkonna üle.
1. Ametlikud valed ei veena enam. Valed, mida globaalne eliit propageerib, ei tööta enam. Oli aeg, mil ametlikud valed, eriti sõja ja rahu teemal, olid usutavad. Üldiselt kaldub rahvas uskuma, et neile räägitakse tõtt, kui kaalul on elu ja surm. Ent poiss, kes hüüdis “Hunt on karjas!“, on teinud seda liiga tihti. Isegi kui eliit hakkaks nüüd tõtt rääkima, usuksid seda vähesed.
2. Poliitikute vastu puudub usaldus. Usk valitsusse on kõigi aegade madalaim nii USA-s kui ka mujal maailmas. Uuringud  näitavad, et vaid 10% USA rahvast usaldab Kongressi otsuseid. Teisisõnu, 90% USA inimestest usub, et valitsus ei ole piisavalt kompetentne, tegemaks pädevaid otsuseid.
Vaata videot linnavalitsuse infotunnist, kus üks mees süüdistab USA senaatorit John McCaini riigi reetmises. See ei oleks veel aasta tagasi võimalik olnud.
3. Meedia ei ole usaldusväärne. Viimased küsitlused USA-s näitavad, et 77% riigi elanikest ei usu enam riiklike telekanalite uudiseid. Peavoolumeedia seisukohad Süüria keemiarelva kohta ei mõju veenvalt. Meedia ei suuda enam musta valgeks rääkida.
4. Pankurite võim väheneb. Ungarist on saamas järgmine riik pärast Islandit, kes on ennast lahti rebimas IMF-i kütkeist, pidades eelmisi peaministreid süüdlasteks rahva võlaorjusesse juhtimises.
5. Vatikan revideerib oma käitumist. Eelmise paavsti Benedictus XVI valitsemisajal lahvatas Vatikanis pidevalt skandaale pedofiiliast rahapesu ja muudest pettusteni. Benedictus astus pretsedenditu sammu, andes oma aujärje enne tähtaega edasi ja tehes nii teed uuele, pealtnäha palju meeldivamale paavst Franciscusele. Viimane töötab palehigis, et taastada kiriku reputatsiooni. Kuigi on küsitav, kas tegu on siira hea tahte aktiga, mitte hädavajaliku PR-käiguga, annab see tunnistust sellest, et kirik oli sunnitud tegema kannapöörde, et oma usaldusväärsust säilitada.
6. Sõdurite mäss. Sõdurid, kellel keelustati poliitiliste väljaütlemiste tegemine, hakkavad tasapisi sõna võtma USA sõjaväe avantürismi vastu. Nagu Einstein on öelnud: “Sõjavaba maailma pioneerideks on noormehed (ja neiud), kes keelduvad sõjaväeteenistusest.“
7. Militariseeritud politseiriik. Üks süngematest märkidest, et eliit on võimuohje käest laskmas, on militariseeritud politseiriigi  ülesehitamine, mis väljendub erijõudude väljakoolitamises, et suruda maha rahvarahutusi. See, et kohalikud tankide ja muu võimsa lahinguvarustusega relvastatud politseinikud teevad koostööd föderaalagentidega, lahinguvalmis väeosad on esmakordselt ajaloos Ameerika pinnal ründevalmis, USA maksuamet (IRS) ja uimastivastase võitluse agentuur (DEA) kasutavad NSA nuhkimisvõrku ning USA riigikaitse volituste seaduse NDAA kuritarvitamine on vaid mõned türanlikud käigud, õigustamaks kuritegeliku eliidi käitumist.
Loe lisaks siit.
8. Ulatuslikud lahkulöömisliikumised kõikjal USA-s. Ühendriikides koguvad mitmel pool – näiteks Colorados ja Californias – avalikkuse poolehoidu lahkulöömisliikumised riigi keskvalitsemise alt. Sarnased meeleolud valitsevad ka mitmel pool Euroopas, kus nii mõnedki riigid kaaluvad eurotsoonist lahkumist. Detsentraliseerumine = entroopia!
9. Teave GMO toidust on jõudnud laiema avalikkuseni. Kontrolli toitu ja sa kontrollid inimesi – seda teooriat on lihtne luua, aga praktikas raskem rakendada. Iga päev ilmub uudiseid GMO liidrite nagu Monsanto paljastamisest. Kogu nende majanduslik ja poliitiline tugevus ei suuda alla suruda info liikumist pestitsiididest läbi imbunud “frankentoidu“ ohtude kohta. Ameerikas põletatakse GMO põlde protestide käigus, kogu maailmas keelduvad teadlikud inimesed neid tooteid kasutamast ja nõutakse häälekalt selliste toodete sildistamist.
10. Kanepi legaliseerimine: Paljud võivad arvata, et kanepi seadustamine siinses nimekirjas ei oma erilist tähtsust, ent see on märkmisväärne verstapost eliidi hiilguse langemise teel. Kanepi illegaalsena hoidmiseks on kulutatud tohutul hulgal ressursse. Kanep on läbi aegade olnud võimas ravim nii kehale kui ka vaimule, sümboliseerides võimustruktuuridele ja suurettevõtetele suurt ohtu. Kanepi keelamispoliitikas möönduste tegemine on vaid üks uks paljudest, mis lähiajal avanema hakkavad.

Allikad: Activist Post, True Activist
Foto: www.collective-evolution.com

Toimetas Meeli Seermaa

Allikas: http://www.telegram.ee/nwo/10-marki-sellest-et-globaalne-eliit-on-voimu-kaotamas#.Ui7ipFtLH7N

3 kommentaari:

Anonüümne 10. september 2013, kell 21:45  

Postitaja Matti Ilves
peaks teadma, st täna on globaaleliidi ja NWO pankurite osa maailmamajandusest alla 50% ja maailma 4 võimsamat panka on Hiina pangad kus puuduvad nn raharahva esindajad. Neid ei lasta sinna põhimõtteliselt sisse..
Vt Süüria! ... ta ju EI julge alustada , kardab. Ja on põhjust.

Anonüümne 11. september 2013, kell 11:16  

http://www.youtube.com/watch?v=EfOUfVru7lA lõbus lugu !!! huvitav algusest lõpuni eriti al. 09.00 min.
hiina ekspansija yle maailma
http://www.ussr-2.ru/index.php/kitaj/722-kitajskaya-model-razrushaet-gegemoniyu-obshchechelovecheskikh-tsennostej .
http://cyclowiki.org/wiki/%D0%AD%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B8%D1%8F_%D0%9A%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%8F .

http://www.youtube.com/watch?v=J-_SDYk7lwE

Anonüümne 11. september 2013, kell 11:22  

http://www.youtube.com/watch?v=EfOUfVru7lA ameerika mandri rahvastiku-eliidi kolimine euraasia aladele seoses globaalse katastroofiga usa-s.
alates 10.00 min. viimane maiilmapoliitika trend. nato baas uljanovskis. tihe baltikumi roll selle projekti valguses. hiinlaste ekspansioon baltikumis, keskaasias, ukrainas, end. nsvl alad, ida ja lääne euroopa aladeleEesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP